Plener malarski
Plener malarski z Grupą Artystyczną Art Giszowiec
9 sierpnia w ogrodzie Domu Kultury na Witosa odbył się plener malarski z udziałem Grupy Malarskiej Art Giszowiec.
W godzinach 11:00-14:00 uczestnicy mieli okazję wspólnie tworzyć, inspirować się naturą oraz obserwować proces powstawania prac artystycznych na świeżym powietrzu.
Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i było doskonałą okazją do integracji lokalnej społeczności poprzez sztukę. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie spędzony, twórczy czas!
Wydarzenie zrealizowano w ramach Budżetu Obywatelskiego w Katowicach.
