Lato na Herberta

Lato na Herberta – tanecznie i muzycznie na Witosa

W ramach projektu „LOOK 8: Dom Kultury Witosa na plus!” zaprosiliśmy mieszkańców na cykl letnich wydarzeń plenerowych na Placu Świętego Herberta.

23 sierpnia odbyła się „Potańcówka na Witosa” (18:00-21:00), podczas której uczestnicy bawili się przy muzyce na żywo zespołu Irydion. Nie zabrakło również strefy gastronomicznej i letniej, sąsiedzkiej atmosfery.

Zwieńczeniem wakacji było wydarzenie „Pożegnanie wakacji” 30 sierpnia (16:00-21:00). Na scenie wystąpiły zespoły: Chłopcy kontra Basia, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele oraz żakiety. Dodatkowe atrakcje zapewniły występy szkoły Melomania, strefa gastronomiczna oraz animacje dla dzieci.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i stworzenie wyjątkowej, letniej atmosfery!

do góry