Koncert „Ludzie Ptaki” Michała Jurkiewicza z zespołem
29 grudnia 2025 r. w Domu Kultury na Witosa odbył się wyjątkowy koncert „Ludzie Ptaki” Michała Jurkiewicza z zespołem, w ramach Przedsięwzięcia „Live&Lokalnie. Cykl koncertów w trzech dzielnicach”. Na scenie wystąpili utalentowani soliści: Julia Dziuba, Sabina Kulak, Maksymilian Stalec, Marcin Jajkiewicz i Krzysztof Iwaneczko, a towarzyszyli im muzycy: Kamil Barański (instrumenty klawiszowe, dzwonki), Paweł Grzesiuk (gitara basowa), Tomasz Bielecki (instrumenty perkusyjne) oraz sam Michał Jurkiewicz (altówka, instrumenty klawiszowe, śpiew). Całość prowadził Jacek Maczuch, światła zaprojektował Karol Żmija, a realizacją dźwięku zajęło się – lokalne, ale na światowym poziomie – MS Acoustics. Wydarzenie odbyło się w formule hybrydowej, umożliwiając udział publiczności zarówno na miejscu, jak i online, co pozwoliło ograniczyć transport i zwiększyć ekologiczny wymiar projektu. Dodatkowo zachęcaliśmy widów do wyboru transportu przyjaznego środowisku – pieszo, komunikacją miejską czy koleją, która jest szczególną pasją Michała Jurkiewicza.
Dla tych, którzy chcą poczuć atmosferę jeszcze głębiej, przypominamy zaproszenie artysty (3) Facebook. Już wtedy wiedzieliśmy, że to będzie wyjątkowy koncert.
Zapraszamy do obejrzenia nagrania koncertu: Koncert "Ludzie ptaki", Ludzie Ptaki.
Wystąpili:
michaljurkiewiczmusic
(3) Facebook
Nie przegap tej magicznej podróży!

Przedsięwzięcie "Live&Lokalnie. Cykl koncertów w trzech dzielnicach" realizowane w ramach Inwestycji A2.5.1 Programu wspierania działalności podmiotów sektora kultury i przemysłów kreatywnych na rzecz stymulowania ich rozwoju, realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Dofinansowano w ramach rządowego programu Krajowego Planu Odbudowy. Sfinansowane przez Unię Europejską w ramach NextGenerationEU. #kpodlakultury #mdkkoszutka #dkwitosa #dkdąb #domkultury #koncert #KorzyściDlaCiebie #NextGenerationEU #FunduszeUE