Artur Gotz "W dzikie wino zaplątani"
13 lutego 2026 r. w Miejskim Domu Kultury „KOSZUTKA” odbył się wyjątkowy koncert Artura Gotza. Wydarzenie zostało zrealizowane z poszanowaniem zasad zrównoważonego działania. W lokalnej przestrzeni, z ograniczeniem zużycia energii oraz materiałów drukowanych. Koncert potwierdził, że działania kulturalne mogą być realizowane w sposób odpowiedzialny, bez rezygnacji z jakości i wartości artystycznej.
Przedsięwzięcie "Live&Lokalnie. Cykl koncertów w trzech dzielnicach" realizowane w ramach Inwestycji A2.5.1 Programu wspierania działalności podmiotów sektora kultury i przemysłów kreatywnych na rzecz stymulowania ich rozwoju, realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Dofinansowano w ramach rządowego programu Krajowego Planu Odbudowy. Sfinansowane przez Unię Europejską w ramach NextGenerationEU.

#kpodlakultury #mdkkoszutka #dkwitosa #dkdąb #domkultury #koncert #KorzyściDlaCiebie #NextGenerationEU #FunduszeUE